Vanim.Net

VAN REHBERİ(Şimdilik İŞLETMELER) kısmında Van'a ait iğneden ipliğe her şeyi, her yeri bulabilirsiniz. Diğer Vanlılar'ın da bilmesini istediğiniz yerleri, mağazaları, restoranları, ezcaneleri, eğitim kurumları vs nin olduğunu mu düşünüyorsunuz? O Halde sizi Van Rehberi Kayıt sayfalarına alalım.

YEREL HABELER
sayfalarında ise ilçenize ait en güncel haberleri bulabilirsiniz. Haberlere yorum yazabilir, görüşlerinizi diğer üyelerle paylaşabilirsiniz.

İLÇELER
sayfasında ilçenize has özelliklerin, güzelliklerin anlatıldığı sayfalar hazırladık. Her ilçe sayfasında o ilçeye ait son haberleri bulabilirsiniz.

GENEL HABERLER
sayfamızda ülke gündemini oluşturan en önemli gelişmeleri bulabilirsiniz. Ancak hepsini değil. Çünkü haddinden fazla haber sitesi var ve bilgi kirliliği yaratmak istemiyoruz. Bu haberleri eklerkenki amacımız diğer Vanlılar'la görüş alış-verişi yapmanız.

RESİM VİDEO GALERİ sayfalarımızda Van'ın en güzel fotoğraflarını, Van ile ilgili videoları bulacaksınız. Biz elimizden geldiği kadar çok çeşitli içerik sağlamaya çalışacağız ama siz de katkıda bulunmak isterseniz hayır demeyiz. Bunun için bizimle İLETİŞİM SAYFASIndan iletişime geçebilirsiniz.

SERİ İLANLAR
sayfalarımızda Van içine mahsus Araç, Eleman, Emlak vs her türlü seri ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Bunun için üye olmanız yeterli.

DUYURULAR
sayfalarımızda ise Van'daki önemli gelişmeleri aktaracağız. (Örn: Okul kaydı, ihtiyaç sahiplerine resmi/özel kurumlarca yapılacak yardımlar, vs)

ZİYARETÇİ DEFTERİ sayfalarımıza da uğrayıp olumlu/olumsuz görüşlerinizi bizimle paylaşırsınız artık...

FORUM sayfalarını henüz hazıramaktayız. Ama şu kadarını söyleyelim, FORUM sayfamız da değişik, özenli, düzgün, kullanışlı ve sade arayüze sahip. Ama az sabredin. Çok az kaldı. Allah ömür verdiği sürece üzerine bişeyler katmaya devam ediyoruz... Diyeceksiniz ki "forum dediğin nedir ki al bi tane hazır forum, kur gitsin..." Ama öyle değil işte. Forumumuz da bize has olmalı. Onun için kendimiz hazırlıyoruz Forumu...

Bütün bu çalışmalarımıza rağmen ola ki bir eksiklik görürseniz, ya da bir katkınız olacağını düşünürseniz biz her türlü fikre açığız. İLETİŞİM sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.
Anlatması bile uzun süren bir çaba bu. Biz kıvılcımı çaktık, alevi de beraber büyütürüz inşallah. Bütün Vanlılar'ın ve Van'ı sevenlerin çabaları ve katkılarıyla geniş kitlelere ulaşmayı, Van'ın Ortadoğu'daki ve Avrupa'daki insanlarca bilinen bir cazibe merkezi haline getiremeyi ümid ediyoruz...